Пошук:
Автор Pavlenko | 25 января 2014 | Коментарів: 0 | Переглянуто 6225
Рубрика: Корисна інформація / Рослинний світ

«Гроші з дерева»

Красуля, товстянка, жирянка, монетне дерево, грошове дерево - це назви однієї і тієї ж рослини, що належить до родини товстянкових, батьківщиною якої є Південна Африка, Мексика і країни Середземномор'я. Вона досить добре пристосувалася до наших умов і тому її можна зустріти у будинках українців, як кімнатну декоративно-листяну рослину.

Товстянка деревоподібна – рослина-сукулент до 1 м висотою. Вона має м'ясисті стебла й листи, у яких може накопичуватися волога. Утворює повітряне коріння, яке спочатку білувате, потім буріє. Листки блискучі, овальні 2,5 см і нагадують монетки, тому й названа ця рослина в народі за своє м’ясисте, схоже на монети листя «грошовим або монетним деревом». Таку назву для цієї рослини придумали поляки. Словаки та чехи охрестили рослину «сімейним» або «домашнім деревом». «Гроші з дерева»Крім таких назв, люди називають його ще «деревом щастя». 

Забарвлення листків не завжди зелене, воно може бути сірим, яскраво зеленим, зеленим із червоною облямівкою, рожевуватим і навіть червоним. Квітки білі або рожеві, відносно дрібні, зібрані в напівпарасольки або волоті. Цвітіння “грошового дерева” - це справжнє диво. В домашніх умовах ця рослина не цвіте. Вона ж “приїхала” до нас з Африки і в природі дає квіти лише після 10 років життя. 

Товстянка деревовидна стає усе більш поширеною саме через дивну здатність приносити в будинок достаток. Якщо дерево добре росте, листки у нього крупні, круглі – фінансові справи неодмінно підуть на лад. Отже, потрібно для цього всього лише поставити рослину в потрібному місці і оточити турботою. У такі чудеса дуже хочеться вірити, але можна й перевірити. Люди, які вирощують таку рослину вдома,  помітили у неї дивну енергетику: якщо в родини з'являються фінансові труднощі, його листя починає зсихатися, а коли гроші повинні прибути починає розпускати нові листки.

Красула - дуже живуча рослина. Вона не вимагає особливого догляду і навіть без проблем перенесе тривалу відсутність поливу. Здатність до розмноження в товстянки вражаюча, тобто розмножити її досить легко. Просто, поставити у воду невелику гілочку і через кілька днів вона дасть коріння, і навіть з листочка досить швидко можна отримати нове деревце. Ну, а якщо вирішено виростити не просто кімнатну рослину, а магічний талісман, то необхідно врахувати ще одну особливість – паросток або листочок бажано зірвати потай (простіше кажучи – вкрасти) або купити.

Найголовніша вимога товстянки – велика кількість сонячного світла. Вона добре переносить навіть сухе повітря квартир з центральним опалюванням і прямі сонячні промені. Літом товстянка прекрасно відчуває себе і при високих температурах, але потребує постійного провітрювання приміщення.. А взимку температура вище 15 градусів не бажана. Наявні лише певні вимоги для вирощування: 

1)Не заливати, бо при застої води в горщику у товстянки підгнивають корені, а іноді і стебла. «Гроші з дерева»Саме внаслідок заливу вона може скидати листочки, або на них з'являються коричневі плями.

2)Непотрібно великих горщиків, У занадто об'ємному горщику товстянка буде витягуватися і нерівномірно розростатися.

3)Непотрібний важкий грунт, він повинен бути пухким, але поживним. Дуже важливий хороший дренаж. Не перебільшувати кількість добрив.

4)Не пересаджувати часто, бо потім рослина хворіє. Для дорослих рослин достатньо це робити 1 раз на 3 роки.

5)Не ховати «грошове дерево» від сонця, хоча воно може переносити деяке притінення. Але якщо її розташувати в сонячному теплому кутку, вона буде красиво виглядати: щільне листя, здорові корені

Завдяки такій невибагливості і витривалості, “грошове дерево” дуже довго житиме і з роками стає ще красивішим. Але найкраще розташовувати його на південному підвіконні або в такому місці, де воно буде одержувати необхідну кількість прямих сонячних променів.

У світі існує чимало талісманів, що обіцяють успіх і багатство. Але лише деякі з них ми можемо ростити, пестити і розмножувати самі, таким і є грошове дерево, який вирощують, щоб привабити багатство у своє життя. Вважається, що грошове дерево здатне накопичувати й випромінювати позитивну енергію, яка, у свою чергу, позитивно впливає на всі фінансові справи. Дуже багато людей підтверджують ефективність цього талісмана, але ви зможете переконатися в цьому, перевіривши самі. Щоб відчути дію грошового дерева, його потрібно активувати одним із трьох способів:

1) закопайте в горщик до рослини монету найбільшої вартості. Монета може бути китайською, але буде краще, якщо ви візьмете монету тієї країни, в якій ви живете;

2) підкладіть під горщик три монети будь-якого номіналу й будь-якої країни;

3) коли грошове дерево підросте, почепіть на нього три китайські монети. Є стародавня китайська легенда, яка говорить про грошове дерево із золотими монетами на нитках, з якого, як що добре потрясти, монети, немов краплі дощу, падають на землю. Дощ з монет є однією з найбільш улюблених тем в китайському образотворчому мистецтві.

Окрім “фінансових” передбачень, ця рослина має й лікувальні властивості. Медицина стверджує, що речовини, які виділяє красуля, є біологічно активними й покращують повітряне середовище проживання, що позитивно позначається на організмі людини. Очищаючи повітря, товстянка сприяє зняттю фізичної та психогенної втоми, оздоровлює весь організм людини. Також вона скорочує кількість шкідливої мікрофлори, проявляє антивірусну активність, що служить профілактикою респіраторних захворювань. Народна медицина вважає, що сік з листків цієї рослини вгамовує зубний біль.

Грошові дерева люблять жіноче товариство. Вони дають свою позитивну енергію, якщо стоять там, де працює багато жінок або де жінка знаходиться тривалий час. Краще всього жінці поставити вазон на кухні, де вона проводить немало часу. Грошове дерево любить увагу, краще росте і поширює свою енергетику в тому випадку, якщо жінки його іноді гладять по корі. 

Ось така вона товстянка, красуля, грошове дерево, монетне дерево та дерево щастя. Затишку і багатства у вашому домі! Грошового дощу!

скачать dle 10.3фильмы бесплатно


Подібні публікації:
"Багатоноге" дерево
  ... надзвичайно особливими серед видозмінених коренів є корені-підпорки, які утворюються у баньяна.     ...
Слони, коні, пляшки у назві рослини: смішно, але цікаво Слони, коні, пляшки у назві рослини: смішно, але цікаво
  Одна і та ж рослина, а має декілька назв, які вона отримала із-за незвичних форм і зовнішнього вигляду вегетативних органів: стовбура –...
Яке ж воно – «Венерине волосся»? Яке ж воно – «Венерине волосся»?
  Звичайно, всі знають, хто така Венера, але яке вона мала волосся, мабуть, ніхто не бачив? Згідно з легендою, ця ніжна папороть виросла з...
Листопад – «море барв осені» Листопад – «море барв осені»
 Крім жовтого і жовтогарячого забарвлення, восени деяке листя особливо привабливе червоними тонами. Однак вони характерні не для всіх дерев....
Рослина-верхолаз Рослина-верхолаз
З роками ці пагони повністю обплітають стовбур дерева-жертви. Вони стискають його з такою силою, що поступово врізуються в кору і душать рослину....
Навігація ↓
Реклама ↓
Статистика ↓
bigmir)net TOP 100

free counters
Реклама ↓
На сайті знайшли ↓