Пошук:
Автор Pavlenko | 22 февраля 2014 | Коментарів: 0 | Переглянуто 2277
Рубрика: Статті

Венера в біології

Венера – богиня любові і вже тривалий час є уособленням краси і вічної юності. За легендою вона висока, струнка, риси її обличчя - втілення ніжності і душевної теплоти. М'яка хвиля світлого волосся вінцем покриває прекрасну голову, висвітлюючи все навколо золотистим сяйвом. Коли, випромінюючи свою пишність, Венера йде по землі, сонце починає світити яскравіше, струмки дзюрчать голосніше, а квіти пахнуть сильніше. Всі дикі звірі з темних лісових хащ збігаються до неї, птиці в'ються навколо неї, весело виконуючи свої трелі. Пантери, леви, ведмеді, барси в її присутності стають лагідними, бажаючи, щоб вона їх приголубила.

Венера є біологічним і медичним символом жіночої статі: коло на вершині невеликого хреста. Символ, як вважають, являє собою часткову копію дзеркала римської богині.

Венерина мухоловка - багаторічна трав'яниста комахоїдна рослина, що належить до нечисленної групи рослин, здатних до швидких рухів.Венера в біології

Листя Венериної мухоловки зібрані в розетку і ростуть з короткого підземного цибулевидного стебла. Кожна рослина має від 4 до 7 подовжених листків, на кінці яких формуються листя-пастки довжиною від 8 до 15 см. Ці особливі листки складаються з двох стулок і здатні складатися. Венера в біологіїПо краях кожної стулки розташований ряд довгих тонких щетинок, які при закритті утримують здобич всередині і не дозволяють їй вибратися.

Венерине  волосся – спорова рослина, що належить до папоротеподібних. Згідно з легендою, ця ніжна папороть виросла з волосся Богині, яке впало на землю. Крім того існує думка, що назва венерине волосся зобов’язана не тільки легенді, але й зовнішньому вигляду: тонкі чорні блискучі черешки нагадують волосини, а витончене листя з чисельних сегментів - жіночі кучері.

Венерині черевички – квіткова рослина, що належить до орхідних. Існує легенда, що колись, рятуючись у північних лісах від переслідування, богиня краси Венера оступилася серед багнистих боліт і купин, і з її ноги злетів черевичок. Венера в біологіїПрекрасна туфелька тут же перетворилася на рослину з чудернацькими, дуже красивими квітками: між чотирма червонувато-бурими пелюстками міститься сильно здута світло-жовта губа. Рослина зацвітає в кінці весни, привертаючи увагу не лише красою, а й ніжним ароматом ванілі. Росте ця орхідея у листяних та змішаних лісах, на узліссях, на досить вологих вапнякових грунтах. 

Венера - покровителька садів та городів і в той же час божество достатку і процвітання природи.

В теплих тропічних морях плаває, змієподібно згинаючи тіло, жива прозора стрічка - Венерин пояс – хижа тварина з класу гребневиків. Мешкає вона на невеликих глибинах і харчується планктоном. Прозоре тіло венериного поясу має форму плоскої желеподібної стрічки довжиною до 1,5 м, товщиною 8 см. Усередині по вузькому краю знаходиться щілиноподібний ротовий отвір.

Плаває Венерин пояс за рахунок руху маленьких щетинок – гребних пластинок. Ця тварина має спеціальний орган рівноваги,  Венера в біологіїзавдяки якому ця «жива стрічка» і може орієнтуватися у водному просторі. 

Вплив Венери наявний також  на конституцію людини. Вона має такі характеристики: середній зріст, добре складена фігура, але схильна до повноти; особа ніжна, усміхнена, з ямочками на щоках або на підборідді; сірі, блакитні або світло-карі очі; каштанове, біляве або світло-русяве волосся, зазвичай пишне; красиві зуби і нігті, маленькі ноги і невеликі пухкі руки; красивий голос. Тому й сьогодні існує жіноче ім’я – Венера.

Серед захворювань людини є венеричні хвороби. Їхня назва походить також від Венери. Венеричні хвороби - це особлива група інфекційних захворювань, які передаються переважно статевим шляхом. Нині налічують понад 20 венеричних хвороб. На них хворіють як чоловіки, так і жінки. На відміну від деяких інших інфекційних захворювань, проти венеричних хвороб не виробляється в організмі імунітет і при повторному зараженні хвороба розвивається знову. Венеричні хвороби майже самостійно не виліковуються. Без медичної допомоги людина хворітиме на них все життя.Венера в біології

Існує також «жест Венери» - це коли руки складені на грудях.

На долоні людини наявний пагорб Венери, який обмежений з усіх боків лінією життя. Венера, яка вважається матір'ю любові, є в той же час і символом творчої сили. А тому пагорб Венери – це основа не тільки чуттєвої, а й матеріальної любові. 

Замок Венери – це об'єднання позитивних і негативних сторін пагорбів Венери кожної руки з великими пальцями. Цей замок символічно представляється Венерою, яка пов'язана з чутливістю і сексуальністю.Венера в біології  Енергія людини направляється за потрібними каналами і сприяє балансу ендокринної системи. Вона забезпечує також здатність легко концентрувати свою увагу, якщо в медитативній позі покласти свої руки в замку Венери поблизу паху. 

У жінки немолодого віку утворюються так звані «венерині кільця», які розташовані на шиї і в зоні декольте. На ці частини жінки накладають косметичні засоби, які повертають рівний світлий тон, допомагають боротися з в’ялістю шкіри,  усувають запалення, оберігають від лущення.

Венера втілена у величезній кількості статуй.  Кожна скульптура богині Венери є еталоном жіночої краси.Венера в біології

І наостанок, китайський скульптор Чжу Чен створив статую Венери Мілоської з екскрементів гігантської китайської панди. Йому допомагали 9 одинадцятирічних школярів, які вивчають мистецтво в школі мистецтв міста Ченду, що є центром племінного розведення гігантської панди в Китаї. За даними ЗМІ  цю статую купив відомий швейцарський бізнесмен Улі Сігг (колишній посол Швейцарії в Китаї), який володіє найбільшою колекцією китайського мистецтва. Вартість скульптури 300 тисяч юанів або 48 тисяч доларів. Він вважає, що це його інвестиція в креативну творчість.

скачать dle 10.3фильмы бесплатно


Подібні публікації:
І таким рослинам є місце - під’ялинник І таким рослинам є місце - під’ялинник
 У верхній частині стебла розміщені квітки у формі дзвоника довжиною до 1,5 см, зібрані щільною китицею. Вони також блідо-жовті і ніяк не...
Яке ж воно – «Венерине волосся»? Яке ж воно – «Венерине волосся»?
  Звичайно, всі знають, хто така Венера, але яке вона мала волосся, мабуть, ніхто не бачив? Згідно з легендою, ця ніжна папороть виросла з...
Мама – грудне молоко – «Молочний шлях» - життєвий шлях… Мама – грудне молоко – «Молочний шлях» - життєвий шлях…
  Про значення жіночого молока відомо ще з античних часів, що це не лише продукт харчування дитини, а й багато того, що визначає подальший...
На городі бузина… На городі бузина…
 Родина жимолостевих, до якої належить бузина чорна, не вивчається у програмі з біології для загальноосвітньої школи. А її ми бачимо в кожному...
Обличчя людини – дзеркало її душі та здоров’я. Обличчя людини – дзеркало її душі та здоров’я.
Обличчя завжди було, і мабуть буде,  предметом пильного та глибокого вивчення. Кожне з них природа створює за індивідуальним проектом...
Навігація ↓
Реклама ↓
Статистика ↓
bigmir)net TOP 100

free counters
Реклама ↓
На сайті знайшли ↓