Пошук:
Автор Pavlenko | 5 апреля 2010 | Коментарів: 0 | Переглянуто 8076
Рубрика: Уроки колегам біологам / Уроки для 8 класів

Матеріали до уроків біології тварин (8 кл.) про відмінні ознаки ряду Лускокрилі або Метелики.

Матеріали до уроків біології тварин (8 кл.) про відмінні ознаки ряду Лускокрилі або Метелики.
1. Дві пари великих крил, вкритих лусочками. Лусочки – порожнисті хітинові пластинки різної форми, що черепицеподібно вкривають всі крила. Їх ще називають видозміненими волосками.
2. На крилах майже повністю відсутні поперечні жилки. Матеріали до уроків біології тварин (8 кл.) про відмінні ознаки ряду Лускокрилі або Метелики.
3. Ротовий апарат смоктального типу.
4. Добре розвинуті фасеткові очі.
5. Наявна одна пара вусиків.
6. Сегменти грудей з’єднані нерухомо.
7. Грудні ніжки слабкі, але досить чіпкі.
8. На гомілках першої пари ніг наявні щетинки для чищення вусиків.
9. Личинки – гусінь із гризучим ротовим апаратом, часто вкриті волосинками та можуть мати прядильні залози (шовковидільні).
10. Зазвичай відбувається 5 линьок.
11. Серед всього ряду виділяють рівнокрилих та різнокрилих комах денного та нічного способу живлення.скачать dle 10.3фильмы бесплатно


Подібні публікації:
Загальні ознаки ряду Комахоїдні (у рамках шкільної програми). Загальні ознаки ряду Комахоїдні (у рамках шкільної програми).
Дані матеріали чітко і доступно розкриють для учнів 8 класу загальні ознаки комахоїдних тварин у логічній послідовності (згідно шкільної програми)....
Матеріали по біології тварин для 8 кл. про відмінні ознаки ряду Двокрилі. Матеріали по біології тварин для 8 кл. про відмінні ознаки ряду Двокрилі.
Матеріали по біології тварин для 8 кл. про відмінні ознаки ряду Двокрилі....
Матеріали до уроків біології тварин (8 кл.) про відмінні ознаки ряду Перетинчастокрилі. Матеріали до уроків біології тварин (8 кл.) про відмінні ознаки ряду Перетинчастокрилі.
Відмінні ознаки ряду Перетинчастокрилі....
Матеріали до уроків біології тварин (8 кл.) про відмінні ознаки ряду Твердокрилі або Жуки. Матеріали до уроків біології тварин (8 кл.) про відмінні ознаки ряду Твердокрилі або Жуки.
Відмінні ознаки ряду Твердокрилі або Жуки....
Матеріали до уроків біології тварин (8 кл.) про відмінні ознаки ряду Прямокрилі. Матеріали до уроків біології тварин (8 кл.) про відмінні ознаки ряду Прямокрилі.
Відмінні ознаки ряду Прямокрилі....
Навігація ↓
Реклама ↓
Статистика ↓
bigmir)net TOP 100

free counters
Реклама ↓
На сайті знайшли ↓