Пошук:
Автор Pavlenko | 5 апреля 2010 | Коментарів: 0 | Переглянуто 8663
Рубрика: Уроки колегам біологам / Уроки для 8 класів

Матеріали по біології тварин для 8 кл. про відмінні ознаки ряду Двокрилі.

Матеріали по біології тварин для 8 кл. про відмінні ознаки ряду Двокрилі.
1. Високоспеціалізовані комахи.
2. Задня пара крил редукована.
3. Залишки другої пари перетворилися на дзижчальця, які мають всередині хордотональні органи.
4. Голова досить рухлива.
5. Мають великі фасеткові очі.
6. Ротові органи колюче-смоктального та лижучого типу.
7. Груди злитні, на них наявні три пари кінцівок.
8. Черевце сидяче або стебельчасте.
9. Разом із перетинчастокрилими дуже добрі літуни.Матеріали по біології тварин для 8 кл. про відмінні ознаки ряду Двокрилі.
10. Інстинкти виражені слабко.
11. Розвиток із повним перетворенням.
12. Відомі два підряди:
а) довговусі – мають довгі багаточленисті вусики, подовжене черевце, личинки безногі з головою та гризучим ротовим апаратом, лялечка рухлива, часто із розширеним грудним відділом; до них належать комарі, москіти, мошки;
б) коротковусі – мають малочленисті вусики, третій членик зазвичай з придатком (щетинкою), черевце широке, яйцевидне, личинка безнога та безголова, лялечка нерухлива; до них належать мухи.скачать dle 10.3фильмы бесплатно


Подібні публікації:
Матеріали до уроків біології тварин (8 кл.) про відмінні ознаки ряду Перетинчастокрилі. Матеріали до уроків біології тварин (8 кл.) про відмінні ознаки ряду Перетинчастокрилі.
Відмінні ознаки ряду Перетинчастокрилі....
Матеріали до уроків біології тварин (8 кл.) про відмінні ознаки ряду Лускокрилі або Метелики. Матеріали до уроків біології тварин (8 кл.) про відмінні ознаки ряду Лускокрилі або Метелики.
Відмінні ознаки ряду Лускокрилі або Метелики....
Матеріали до уроків біології тварин (8 кл.) про відмінні ознаки ряду Твердокрилі або Жуки. Матеріали до уроків біології тварин (8 кл.) про відмінні ознаки ряду Твердокрилі або Жуки.
Відмінні ознаки ряду Твердокрилі або Жуки....
Матеріали до уроків біології тварин (8 кл.) про відмінні ознаки ряду Прямокрилі. Матеріали до уроків біології тварин (8 кл.) про відмінні ознаки ряду Прямокрилі.
Відмінні ознаки ряду Прямокрилі....
Матеріали до уроків біології тварин (8 кл.) про характерні особливості типу Членистоногі тварини. Матеріали до уроків біології тварин (8 кл.) про характерні особливості типу Членистоногі тварини.
Матеріали до уроків біології тварин (8 кл.) про характерні особливості типу Членистоногі тварини допоможуть учням систематизувати та узагальнити...
Навігація ↓
Реклама ↓
Статистика ↓
bigmir)net TOP 100

free counters
Реклама ↓
На сайті знайшли ↓