Пошук:
Автор Pavlenko | 9 марта 2012 | Коментарів: 0 | Переглянуто 3688
Рубрика: Корисна інформація / Різне

Під знаком огірка

        Протягом багатовікової історії відомо багато календарів. Сьогодні ми користуємось Григоріанським календарем, на старий Новий рік ми згадуємо Юліанський, кожен рік має свою назву за Східним календарем. Свій календар засновувала кожна світова релігія. Садоводи і землероби всю свою діяльність звіряють із місячним календарем, щоб не порушувати гармонію природи. Адже все живе на планеті підпорядковане природним ритмам, які співвідносні з рухами Сонця і фазами Місяця. Отже, мова буде йти про досить незвичний календар.

         Ще здавна наші предки дотримувались традицій визначення року. Деякі давні слов’янські племена, які жили на території сучасних Росії, Білорусі та України, що займались землеробством, мали свій 12-річний календар. Кожен рік у цьому календарі був пов’язаний із певною садово-городньою культурою. Ймовірно, що це було обумовлено циклом сонячної активності, коли окремі роки були особливо сприятливими для розвитку тих або інших культурних рослин.

         На сьогоднішній день кожна господиня може із впевненістю сказати, що після збирання урожаю можна зробити висновки для яких рослин рік був сприятливим, а для яких ні. Адже, віддаючи всі сили, обробляючи, доглядаючи, люди працюють у садах, на полях, на городах, а цибуля або морква в минулому році була урожайною, а в цьому році зовсім не така. Всі звинувачують погодні умови, надмірні дощі або засуху. А справа в тому, що існує спеціальний календар, з якого зрозуміло, яка культура буде найкращою.

         Ви можете в це не повірити, але ж перевірити можливо, звичайно, тим людям, хто має більше або менше відношення до землеробства.

2012 рік – рік огірка;

2013 рік – рік гороху;

2014 рік – рік смородини та агрусу;

2015 рік – рік меду та хмелю;

2016 рік – рік ріпи;

2017 рік – рік липи;

2018 рік – рік хлібних культур;

2019 рік – рік малини;

2020 рік – рік моркви;

2021 рік – рік капусти;

2022 рік – рік цибулі;

2023 рік – рік яблуні.

…………………..

        На жаль, садівники і городники в даний час користуються лише садівничим календарем для точного визначення дат посадки своїх рослин. Ці дати безпосередньо залежать від погодних умов і властивостей самих рослин.

          З цікавою інформацією про огірки, Ви можете ознайомитися у моїй статті «Чи все ми знаємо про огірки», яка розміщена на моєму сайті у рубриці Корисна інформація.

 

скачать dle 10.3фильмы бесплатно


Подібні публікації:
2014 - під рослинним знаком 2014 - під рослинним знаком
 Кожен рік цього календаря був пов'язаний з назвою певної садово-городньої рослини. Можливо, це було обумовлено циклом сонячної активності, коли...
Ноги годують …, крила годують …, плавці годують… . Ноги годують …, крила годують …, плавці годують… .
Всіх тварин годує здатність до переміщення в просторі. «Не побігаєш – по поїси, не поплаваєш – не поїси, не політаєш – не...
Чи вживають черв’яків у їжу? Чи вживають черв’яків у їжу?
На островах Тихого океану живе багатощетинковий черв’як палоло, який мешкає у рифах. Його розміри досягають від 30 см до 1 м. Увесь рік ці тварини...
Чи знаєте ви, що ... Чи знаєте ви, що ...
Чи знаєте ви, що … - існують плодові сади, які можна скошувати ... - існує цукеркове дерево ......
В Корчуватській стороні, на березі Дніпра В Корчуватській стороні, на березі Дніпра
У 1988 році, саме у рік 1000-ліття спорудження першої школи на Русі, вона гостинно відчинила двері...
Навігація ↓
Реклама ↓
Статистика ↓
bigmir)net TOP 100

free counters
Реклама ↓
На сайті знайшли ↓